ד"ר יואב ארוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נעים מאוד

 
 
דר יואב ארוש
 
 
 
שמי ד"ר יואב ארוש, ואני מומחה לכירורגיה פלסטית. ברשותי ניסיון עשיר בתחומי התמחותי ואני עומד מאחורי מאות ניתוחים מוצלחים בתחום הכירורגיה הפלסטית-קוסמטית, שמבוצעים באמצעות השיטות החדישות והבטוחות ביותר. כיום אני הבעלים של מרפאה פרטית ברמת החיל, ומתמקד בעיקר ברפואה אסתטית של הפנים, החזה והבטן. את הניתוחים אני מבצע במרכזים רפואיים משוכללים, שמצוידים בטכנולוגיות מתקדמות, ובעלי תנאים בטוחים לניתוח, לאשפוז ולמעקב רפואי.
 

רקע אקדמי

 
בשנת 2004 סיימתי בהצטיינות את לימודי בפקולטה לרפואה בסגד, הונגריה. לאחר מכן, חזרתי ארצה להתמחות בכירורגיה כללית בבית החולים קפלן. בהמשך פניתי לתחום הכירורגיה הפלסטית, בבית החולים קפלן. במסגרת התמחותי זכיתי בפרס "מתמחה מצטיין" מטעם בית החולים. בהמשך הדרך עברתי השתלמות עמיתים בכירורגיה אסתטית אצל ד"ר עמירם בורנשטיין וד"ר רון עזריה. כמו כן עברתי קורס ACLS, קורס GCP וקורס MTLS צבאי.
 
 
 
 

ניסיון מקצועי

 
אני עובד כרופא בכיר בשירותי בריאות כללית ברחובות, משמש כמנהל רפואי של מרכז האסתטיקה הרברט סמואל סנטר בתל אביב ובעל קליניקה פרטית בתל אביב. בעברי עבדתי בתפקיד רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים קפלן ועסקתי בעיקר בשחזורי שד. כמו כן שימשתי מדריך לרפואה דחופה בבית החולים איכילוב. בנוסף לכך, בשנת 2007 הצטרפתי למשלחת הרופאים של המכון הגיאופיסי וטסתי לאנגולה אפריקה.
 

חברויות באיגודים

 
אני חבר באיגודים המקצועיים הבאים:
  • האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית
  • העמותה לכירורגיה אסתטית
  • האיגוד הבינלאומי לכירורגיה אסתטית

אני וצוות המרפאה שלצדי מקדישים את מלוא תשומת הלב והמאמצים על מנת שאתם תצאו מרוצים. אני מקפיד להקשיב לרצונותיכם, להבין את מטרותיכם ואת צורכיכם, ומתכנן תוכנית טיפולית שתענה על כל הציפיות שלכם באופן מושלם. המסירות, היחס האישי, הניסיון העשיר והשאיפה שלי למצוינות, מעניקים לכם את השקט הנפשי הנדרש לקראת הטיפול והניתוח המוצלח.
 
אני מזמין אתכם לבקר אותי בקליניקה, ולקבל ייעוץ רפואי, מקצועי ובהתאמה אישית. לפרטים נוספים התקשרו: 052-4744639